Toimituksen yhteystiedot

Loviisan Sanomat
Sibeliuksenkatu 10
07900 Loviisa

Keskus ja asiakaspalvelu puh. 09 273 0000

Loviisan Sanomien mediamyynnin tietoihin tästä

Pyhtäänlehden mediamyynnin tietoihin tästä

Asiakaspalvelumme on avoinna Loviisassa keskiviikkoisin klo 9.00 – 15.00.

Toimituksemme Loviisassa on avoinna arkisin yleensä klo 09.00 – 16.00.

Toimituksen 24/7 puhelinnumero: 0400 600 608

etunimi.sukunimi@lovari.fi
Toimitus: toimitus@lovari.fi
Ilmoitukset: ilmoitukset@lovari.fi
Ilmoitusvaraukset: myynti@lovari.fi
Tilaukset: tilaukset@lovari.fi
Pyhtäänlehti: pyhtaanlehti@lovari.fi

Päätoimittaja
Arto Henriksson
0400 600608
arto.henriksson@lovari.fi

Toimituspäällikkö
Auli Henriksson
050 384 3446
auli.henriksson@lovari.fi

Toimittajat

Marita Itävuori
044 783 5861
marita.itavuori@lovari.fi

Eija Kosonen
044 783 5871
eija.kosonen@lovari.fi

Mika Mykkänen
044 783 5893
mika.mykkanen@lovari.fi

Luetuimmat paikalliset

Uusimmat paikalliset